O autorze

Pomysł na moje wzory

niedziela, 26 września 2010

Wzory wykonywanych literek mam zarówno z gazet jak również z własnego pomysłu.

Pierwszy raz spotkałam się z takimi literkami w gazecie "Haft krzyzykowy" która mam już od jakiegos czasu,nie mogę sobie dokładnie przypomnieć od kiedy.

Najpierw zrobiłam sobie wzory wszystkich literek z alfabetu w tym samym rozmiarze,tzn z taką samą liczbą kratek zarówno poziomo jak i pionowo. Dzięki temu moje wyszywane literki są jednakowej wielkości.

Później do tych literek dopasowuje sobie różne misie tak aby była widoczna zarówno literka jak i miś. Misiów mam sporo i też na bierząco staram sie swoje wzory robić, tu coś zmienic, tu coś dodać i dzięki temu moja kolekcja się powiększa.

Dodatkowo szukam też wzorów na misie w nowych gazetach i w internecie. Czasami jest coś ciekawego co mogę sobie pomniejszyć lub coś co mnie zainspiruje do własnego wzoru.

Teraz wyszywam pojedyncze literki. Tzn wyszywam literkę na którą zaczyna się imie dziecka i misia,a do tego imię dziecka w całości oraz datę urodzenia.

Wyszywam takie obrazki na prezenty urodzinowe dla maluchów moich koleżanek. Lub dla dzieciaczków z mojej rodziny. Często też robię misie na zamówienie. Wtedy też wymyślam jaki wzór zrobić w zależności od tego jakie zainteresowania ma dane dziecko :)

Jest to dla mnie wielka frajda, że za każdym razem wyszywam coś innego i że mogę do woli sobie coś zmieniać i robić ciekawe obrazki.

A najwazniejsze ,że robię to co uwielbiam robić i mam czas na moją wielką pasję: HAFT KRZYZYKOWY !!!Kontakt: haftdladziecka@poczta.fm